Menu
22Jan2025
Bio Bouwshop in Wording op onze Nieuwe Locatie!

Bio Bouwshop in Wording op onze Nieuwe Locatie!

De komende maanden geven wij vorm aan de Bio Bouwshop van Groene Bouwmaterialen. Terwijl onze logistieke operatie steeds efficiënter plaatsvindt vanuit Enter en Waalwijk, hebben wij op onze nieuwe plek in Heusden nu de ruimte voor een basiscollectie met de meest courante biobased bouwmaterialen. Van biobased isolatie en plaatmaterialen tot natuurverven, mortels en sierpleisters. Aanvullend vind je in de Bio Bouwshop straks alle toebehoren die je nodig hebt om deze materialen te verwerken.

Voor de inrichting van de Bio Bouwshop kregen we de gelegenheid om het interieur van de Dille & Kamille-winkel in Utrecht over te nemen. Geheel circulair en biobased, met dank aan Dille & Kamille en een van onze eigen ambassadeurs, Michiel Kalkman! Na vele drukbezochte jaren van deze bekende woon- en kookwinkel aan de Oudegracht, wordt de winkel volledig vernieuwd en opnieuw ingericht. 

Voor de Dille & Kamille-winkels leveren wij onder andere Berg & Berg parket, Auro muurverf, biobased isolatie, plaatmaterialen en nog veel meer. Michiel onderhoudt de relatie; de winkel in Utrecht werd vernieuwd en daarom konden we bijna het hele interieur overnemen. Alles is tussen vijftien en twintig jaar oud, gemaakt van massief hout en staal, en vrijwel alles is nog in goede staat!

Corné Nuijten en Jordi van OPEN | bouw en ontwerp hebben alles zorgvuldig gedemonteerd waarna het naar Heusden is getransporteerd. Echte materialen verouderen mooi - dat is opnieuw bewezen!

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd

Bio Bouw Blad

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00

Verzendkosten berekenen

Geen verzendmethoden gevonden voor dit land.