Voor gevelbetimmeringen met open voegen tot 50 mm.
Solitex Fronta Penta is een dampdoorlatende folie en de overtreffende trap van de Fronta Quattro deze wordt gebruikt bij een gevelafwerking met openvoeg tot 50mm.
Lees meer..
De Pro Clima Fronta Penta is een 5-laags dampdoorlatend gevelfolie voor gevelbetimmering met een grote open voeg (tot 50mm en tot 40% totaal aan open oppervlakte.). het folie is zeer robuust en beschermt de constructie tegen extreme weersinvloeden en is wind, regen en waterdicht. Daarnaast is het folie UV licht stabiel.
Een dampdoorlatend folie wordt aan de koudezijde aangebracht. Tussen de gevelafwerking en het isolatiemateriaal. Een dampdoorlatend folie zorgt ervoor dat het eventuele aanwezige vocht in de isolatieschil eenvoudig naar buiten kan verdampen. Daarnaast voorkomt het gevelfolie dat vocht van buiten naar binnenkomt. Naast de beschermende functie laat het folie de isolatielaag beter presteren doordat er geen direct contact mogelijk is met de koude buitenlucht.
Lees hier de theorie achter dampremmende folies en dampdoorlatende folies.
Technisch productblad Pro Clima Fronta Penta
Verwerkingsaanwijzingen Pro Clima Fronta Penta
Veiligheidsinformatieblad Pro Clima Fronta Penta
Pro Clima bouwfysica renovatiestudie
Voor gevelbetimmeringen met open voegen tot 50 mm.
Solitex Fronta Penta is een dampdoorlatende foli..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen