De Witte basisleem geschikt voor verwerking met de hand én met de spuitmachine en is bijzonder geschikt voor muurverwarming. Lees meer..
LET OP: SELECTEER HET JUISTE AANTAL BIGBAGS IN HET KEUZEMENU! Voor dit product gelden altijd verzendkosten.
De Witte basisleem van Tierrafino voor het aanbrengen van de raaplaag en eventuele eindafwerking van uw wanden. Deze leem is lichtgrijs/ zilvergrijs.
Leem heeft ideale eigenschappen die het een fijn materiaal maken voor wandafwerking. Leem is namelijk vochtregulerend, antistatisch, onbrandbaar, warmteaccumulerend, dampdoorlatend en heeft het een antischimmelwerking. Dit alles draagt bij aan een stabiel, gezond en aangenaam binnenklimaat.
De Tierrafino leemproducten bieden een ongekende mogelijkheid en vrijheid aan kleur, structuur en uitstraling. Tierrafino is het oudste en modernste leemmerk en ondanks de verschillende merken op de markt, blijven de Tierrafino producten zowel qua verwerking en uiterlijk gewoon het mooiste.
De Tierrafino basisleem is geheel vernieuwd en verbeterd om te voldoen aan de nieuwe Duitse normering voor leempleisters. De nieuwe Tierrafino Base S2 lichtbruin verwerkt vlakker en strakker, hecht beter en hard sterker uit.
De Tierrafino bruinleem of basisleem is bijzonder geschikt voor het uitvlakken van wanden op verschillende ondergronden zoals: steen, leem(plaat), gips(plaat), stro, kalkhennep, houtvezel(isolatie) en leemkachels. Leem is een samenstelling van zand, klei, zilt en eventueel stro en is daarmee 100% van natuurlijke oorsprong.
Basisleem van Tierrafino wordt veel gebruikt in combinatie met het WEM wand- vloerverwarmingssysteem en koeling. Door de warmteaccumulerende werking en de dichtheid van de leemstuc ontstaat er een optimaal systeem van warmtebuffering en afgifte aan de binnenruimte.
Leem is een samenstelling van zand, klei, zilt en eventueel stro en is daarmee 100% van natuurlijke oorsprong.
Basisleem van Tierrafino wordt veel gebruikt in combinatie met het WEM wand- vloerverwarmingssysteem. Door de warmteaccumulerende werking ontstaat er een optimaal systeem van warmtebuffering en afgifte aan de binnenruimte.
De Tierrafino Base S1 aardvochtig. Het is een basisleem geschikt voor verwerking met de hand én met de spuitmachine.
Verbruik: 25kg Tierrafino Base: Bij een dikte van 1 cm = 1.6 m2.
1 Big Bag Tierrafino Base: Bij een dikte van 1 cm = 60 m2.
Geschikt voor bijna alle ondergronden:
Bewaaradvies: Tierrafino Base opslaan op pallets in een droge ruimte, buiten onder een afdak of onder dekzeilen.
De Witte basisleem geschikt voor verwerking met de hand én met de spuitmachine en is bijzonder gesc..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen