Drukvaste isolatieplaat voor platte dakconstructies. Uitstekend alternatief voor PIR/PUR isolatie. Lees meer..
Deze drukvaste isolatieplaat voor platte dakconstructies is een uitstekend alternatief voor PIR/PUR isolatie. Door zijn hoge densiteit en houtvezelstructuur is deze dak isolerende houtvezelplaat een goede isolator van geluid en geeft hij ook bescherming tegen oververhitting in de zomer. De platen zijn dampopen en vochtregulerend.
De Gutex Thermoflat is een isolatieplaat voor platte dakconstructies uit hout, beton of staal volgens DIN 4108-10: DAA-dh. Bovendien is Thermoflat ook geschikt voor binnenisolatie van zoldering, wand of bodem.
De Gutex Thermoflat dakisolatieplaten zijn gemakkelijk te verwerken en op maat te zagen met behulp van een zwaardzaag of cirkelzaag met stofafzuiging. De platen dienen droog opgeslagen en verwerkt te worden. Na het plaatsen van de Gutex Thermoflat dakisolatieplaten moet het dakmembraam direct worden bevestigd. Enkel bij een kiezeldak of dakterras is een randbevestiging noodzakelijk.
Gutex Thermoflat technisch datablad
Gutex: waarom kiezen voor houtvezelisolatie
Drukvaste isolatieplaat voor platte dakconstructies. Uitstekend alternatief voor PIR/PUR isolatie.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen