Overslaan naar inhoud

Gutex Thermoinstal | 70% PEFC

Houtvezelisolatie plaat voor het isoleren van de leidingspouw. De isolatieplaat elimineert koudebruggen en geeft een goede bijdrage aan het binnenklimaat door de vochtregulerende werking.
€ 11,90 € 11,90 (Inclusief btw)

  • Dikte
  • Lengte x Breedte
  • Verpakking
Vraag een projectprijs aan 
Bij grotere afname scherpere prijzen op maat
Levertijd indien op voorraad: 2-3 werkdagen

Elimineert Koudebruggen in de Leidingspouw

De Thermoinstal van Gutex is een houtvezelisolatie plaat voor het isoleren van de leidingspouw. De isolatieplaat elimineert koudebruggen en geeft een goede bijdrage aan het binnenklimaat door de vochtregulerende werking.

Dankzij de hoge maatvastheid verloopt de plaatsing snel en eenvoudig, terwijl de éénlagige opbouw met een homogeen densiteitsprofiel zorgt voor consistente prestaties. De plaat biedt uitstekende thermische isolatie en beschikt over een hoog warmteaccumulatievermogen, waardoor het binnenklimaat zowel in de zomer als in de winter comfortabel blijft. Daarnaast draagt het materiaal bij aan een betere geluidsisolatie en is het dampopen en vochtregulerend, wat helpt om vochtproblemen te voorkomen. De plaat wordt geproduceerd uit duurzaam hernieuwbaar hout, is volledig recyclebaar en beschikt over het Natureplus-certificaat, een erkenning voor bouwbiologisch verantwoorde producten.

Voordelen

  • Drukbelastbaar
  • Minimaliseren van koudebruggen
  • Tijdbesparende en snelle plaatsing door de hoge maatvastheid van de plaat
  • Éénlagig, homogeen densiteitsprofiel
  • Uitstekende warmte isolatie
  • Verbetering van geluidsisolatie
  • Dampopen en vochtregulerend
  • Duurzaam nagroeibare grondstof: hout
  • Recyclebaar
  • Bouwbiologisch product (Natureplus Certificaat)

Toepassing

De Thermoinstal is een drukvaste plaat speciaal ontwikkeld voor leidingspouwisolatie. De platen zijn toepasbaar in zowel houtskeletbouw en houtmassiefbouw.

Verwerking

De Gutex Thermoinstal isolatieplaten dienen droog opgeslagen en verwerkt te worden. Bij het verwerken komen geen schadelijke stoffen vrij en de platen zijn eenvoudig op maat te zagen met een zwaardzaag, lintzaag of decoupeerzaag.

Certificaten

Technische informatie


EigenschapWaarde
Densiteit (ρ)~150 kg/m³
Nominale warmtegeleiding (λD)0,040 W/mK
Dampdiffusieweerstand (µ)3
Drukspanning/-bestendigheid≥ 100 kPa
Treksterkte haaks op plaatoppervlak≥ 10 kPa
Stromingsweerstand≥ 100 kPa·s/m²
Specifieke warmtecapaciteit2100 J/kgK
Maximale gebruikstemperatuur110 °C
Brandgedrag (EN 13501-1)Euroklasse E
ProductnormEN 13171
PlaatcoderingWF-EN13171-T4-CS(10/Y)100-TR10-MU3-AFr100
RandafwerkingStomp
Dikte50 mm
Afmetingen (L × B)1250 × 600 mm
Oppervlakte per plaat0,75 m²
Gewicht per plaat5,60 kg
Gewicht per m²7,50 kg/m²
Aantal platen per pallet84
Oppervlakte per pallet63,00 m²
Gewicht per pallet520 kg
Nominale warmtedoorlaatweerstand (RD)1,25 m²K/W
sd-waarde0,15 m

Dikte 50 mm
Lengte x Breedte 1250 x 600 mm
Merk Gutex